Letnie Bezpłatne Warsztaty Odkwaszania Organizmu

Krok 1: Szczegóły Wydarzenia

ul. Milionowa 55

Sobota, 10:00
data startu: 15.06.2019

w ramach wydarzenia uczestnicy otrzymują:

Wiosna w pełni, lato za pasem a Ty bez życia i energii? Złe samopoczucie stało się nieodzownym towarzyszem Twojego życia? Nie pomaga kawa, odpowiednia ilość snu czy spacer na świeżym powietrzu w pełni słońca?  Jednym z pierwszych działań, które podejmujesz, to chociażby badania krwi czy moczu. I co się okazuje? Wyniki badań są w normie bądź nieznacznie zaburzone, a Twoje samopoczucie ciągle pozostawia dużo do życzenia.

Taki stan może oznaczać, że zakłócona jest równowaga kwasowo-zasadowa, jeden z najważniejszych mechanizmów regulacyjnych naszego organizmu. Jest ona podstawą prawidłowego przebiegu procesów życiowych i niezbędnym warunkiem do zachowania zdrowia. Zachwianie równowagi kwasowo-zasadowej prowadzi do zaburzeń, które nieleczone lub tylko zaleczane przeradzają się w schorzenia przewlekłe.

Jak żywieniowo przywrócić prawidłową równowagę kwasowo-zasadową?

Które produkty mają działanie zakwaszające a które będą nas odkwaszać?

Jak łączyć ze sobą produkty aby zapobiegać zakwaszeniu organizm?

Jakie przyprawy wykazują właściwości odkwaszające?

Objawy oraz skutki przewlekłego zakwaszenia organizmu

Dodatkowe wsparcie organizmu 

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Uwaga! liczba miejsc jest ograniczona.

Krok 2: Dane

Podaj nam swoje dane do kontaktu.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu, w celu zapisania się na wydarzenie/kurs, przez Poradnię Odchudzania i Odżywiania.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celach handlowych i marketingowych przez Poradnię Odchudzania i Odżywiania oraz przez podmioty trzecie.

bool(false)

Zadzwoń i umów się na wizytę!

ul. Milionowa 55
Łódź

510 866 501 | kontakt@poradnia-zdrowy-nawyk.pl