Warsztaty Zdrowia

Krok 1: Szczegóły Wydarzenia

ul. Milionowa 55

Wtorek, 18:30
data startu: 19.03.2019

w ramach wydarzenia uczestnicy otrzymują:

WIEDZĘ ORAZ MOTYWACJĘ DO DZIAŁANIA. Masz za sobą wiele nieskutecznych diet i kilka efektów JO-JO? Dieta kojarzy Ci się tylko z wyrzeczeniami? Chcesz pozbyć się zbędnych fałdek, boczków, ciągłego uczucia zmęczenia i zmieścić się w wymarzoną sukienkę, czując się przy tym PIĘKNA i ZDROWA?
Warsztaty mogą być Twoim początkiem!Zapraszam Cię na bezpłatne Warsztaty Zdrowia, podczas których odkryjesz prawdziwą przyczynę tycia, oraz poznasz odpowiedź na pytanie: DLACZEGO DIETY NIE DZIAŁAJĄ?

Dowiesz się również: jak pozbyć się ciągu na słodycze, co jeść, aby jednocześnie chudnąć oraz jak uaktywnić spalające tłuszcz hormony. Jak „wyłączyć” głód, przywrócić sprawny metabolizm oraz w jaki sposób odżywianiem produkować energię do życia.
Bardzo chętnie podzielimy się również zdrowymi PRZEPISAMI 🙂

Krok 2: Dane

Podaj nam swoje dane do kontaktu.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu, w celu zapisania się na wydarzenie/kurs, przez Poradnię Odchudzania i Odżywiania.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celach handlowych i marketingowych przez Poradnię Odchudzania i Odżywiania oraz przez podmioty trzecie.

bool(false)

Zadzwoń i umów się na wizytę!

ul. Milionowa 55
Łódź

510 866 501 | kontakt@poradnia-zdrowy-nawyk.pl